LX PROPERTY

150,220€ | 293,804.78лв

Store for sale

#11050631

Burgas, Aitos

100 m²

Basic Criteria

Property

Store

Enquiry type

sale

ID

11050631

Price

150,220€ | 293,804.78лв

Price per m²

1,502 €/sq.m. | 2,938.05лв/sq.m.

Property Details

Area

100 m²

Levels

1

Rooms

Bathrooms + WC

1 + 1