LX PROPERTY

60,000€ | 117,349.80лв

Store for sale

#11052341

Burgas, Nesebar

30 m²

2

Basic Criteria

Property

Store

Enquiry type

sale

ID

11052341

Price

60,000€ | 117,349.80лв

Price per m²

2,000 €/sq.m. | 3,911.66лв/sq.m.

Property Details

Area

30 m²

Levels

1

Rooms

Rooms

2

Bathrooms + WC

1 + 1

Additional Rooms

Storage space

Construction Details

Energy class

A+