LX PROPERTY

300,000€ | 586,749.00лв

Apartment for sale

#11052181

Burgas, Sarafovo

138 m²

1

Basic Criteria

Property

Apartment

Enquiry type

sale

ID

11052181

Price

300,000€ | 586,749.00лв

Price per m²

2,174 €/sq.m. | 4,251.80лв/sq.m.

Property Details

Area

138 m²

Levels

1

Rooms

Living rooms

1

Rooms

1

Bathrooms + WC

1 + 1

Kitchens