LX PROPERTY

69,000€ | 134,952.27лв

Land Plot for sale

#11021751

Pomorie, Kableshkovo

23,004 m²

Basic Criteria

Property

Land Plot

Enquiry type

sale

ID

11021751

Price

69,000€ | 134,952.27лв

Price per m²

3 €/sq.m. | 5.87лв/sq.m.

Property Details

Area

23,004 m²

Levels

1