LX PROPERTY

250,000€ | 488,957.50лв

Detached House for sale

#11008621

Burgas, Banevo

90 m²

2

Basic Criteria

Property

Detached House

Enquiry type

sale

ID

11008621

Price

250,000€ | 488,957.50лв

Price per m²

2,778 €/sq.m. | 5,432.86лв/sq.m.

Property Details

Area

90 m²

Lot size

500 m²

Levels

1

Rooms

Living rooms

1

Rooms

2

Bathrooms + WC

2 + 2

Kitchens

1

Construction Details

Energy class

A+

Extra

Registered