LX PROPERTY

30,000€ | 58,674.90лв

Farm parcel for sale

#11037901

Pomorie, Bata

19,678 m²

Agricultural use

Basic Criteria

Property

Farm parcel

Enquiry type

sale

ID

11037901

Price

30,000€ | 58,674.90лв

Price per m²

2 €/sq.m. | 2.98лв/sq.m.

Type

Agricultural use

Property Details

Area

19,678 m²

Levels

1

Construction Details

Within urban plan

Yes

Property features

Facade