35.500€ | 69.431,97лв

Οικόπεδο προς πώληση

#11046431

Kameno, Polski izvor

1.225 τ.μ.

Χαρακτηριστικά Αγγελίας

Ακίνητο

Οικόπεδο

Διαθέσιμο προς

πώληση

ID

11046431

Τιμή

35.500€ | 69.431,97лв

Τιμή ανά τ.μ.

29 €/τ.μ. | 56,68лв/τ.μ.

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Εμβαδόν

1.225 τ.μ.

Επίπεδα

1

Χαρακτηριστικά Κατασκευής

Εντός σχεδίου πόλεως / ρυμοτομικού σχεδίου

Ναι

Επιπρόσθετα στοιχεία

Θέα

Προσόψεως