150.000€ | 293.374,50лв

Οικόπεδο προς πώληση

#11029501

Nesebar, Ravda

400 τ.μ.

Χαρακτηριστικά Αγγελίας

Ακίνητο

Οικόπεδο

Διαθέσιμο προς

πώληση

ID

11029501

Τιμή

150.000€ | 293.374,50лв

Τιμή ανά τ.μ.

375 €/τ.μ. | 733,44лв/τ.μ.

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Εμβαδόν

400 τ.μ.

Επίπεδα

1

Χαρακτηριστικά Κατασκευής

Εντός σχεδίου πόλεως / ρυμοτομικού σχεδίου

Ναι

Επιπρόσθετα στοιχεία

Προσόψεως