110.200€ | 215.532,47лв

Διαμέρισμα προς πώληση

#11048431

Nesebar, Sunny beach

79 τ.μ.

1

2ος

Χαρακτηριστικά Αγγελίας

Ακίνητο

Διαμέρισμα

Διαθέσιμο προς

πώληση

ID

11048431

Τιμή

110.200€ | 215.532,47лв

Τιμή ανά τ.μ.

1.395 €/τ.μ. | 2.728,26лв/τ.μ.

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Εμβαδόν

79 τ.μ.

Όροφος

2ος

Επίπεδα

1

Δωμάτια

Σαλόνια

1

Δωμάτια

1

Μπάνια + WC

1 + 1

Κουζίνες

1

Χαρακτηριστικά Κατασκευής

Έτος κατασκευής

2027

Ενεργειακή κλάση

Α+

Σύστημα Θέρμανσης

Ατομική Θέρμανση

Κατάσταση

Νεόδμητο