LX PROPERTY
Burgas (Burgas)
Лазар Бундев
+359877448142, +359894704519
Email: lxproperty@abv.bg
Business building for sale Madika (Burgas)
1,165,500€ | 2,279,519.87лв, 625 m²
Agent code:
11034941
Property code:
19876981
| Commercial |
Business building |
| Price |
1,165,500€ | 2,279,519.87лв |
| Living Area in sq.m. |
625 m² |
| Price per m² |
€ 1,865 |
| Neighborhood |
Madika (Burgas) |
| Rooms |
7 |
| Construction year |
2026 |
| Levels |
2 |
| Bathrooms |
2 |
| WC |
2 |
| Status |
New development |
| Extra |
Registered |
- Property features:
- Bright,
|